Odnaleziono urządzenie elektryczne sprzed tysięcy lat? Czy współczesna nauka nas oszukuje? Zobaczcie materiał…

W dzisiejszym świecie żyjemy w przekonaniu, że jesteśmy wyjątkową cywilizacją, która w przeciwieństwie do wielu przed nami osiągnęła coś znaczącego: Stworzyliśmy lekarstwa na wiele chorób, posiadamy komputery, telefony komórkowe, tablety i często potrafimy zastąpić pracę ludzi skomplikowanymi maszynami. Czy jednak to nasze poczucie wyższości może mieć coś wspólnego z prawdą?

Od dawna można odnaleźć wiele teorii spiskowych, które mają opisywać, iż tak naprawdę nie jesteśmy najbardziej rozwiniętą cywilizacją jaka istniała na Ziemi, a przed nami było takich wiele, które nawet osiągnęły wyższy poziom od nas. Dowodem na to mają być m.in. piramidy, o których stworzeniu naukowcy nadal nie mają zbyt dużego pojęcia, ale także wiele innych znalezionych artefaktów. Jednym z nich jest dziwne urządzenie, która odnalazł inżynier John J Williams w 1998 roku w Ameryce Północnej!

Dziwny artefakt posiada coś co wygląda na złącze elektryczne, poza tym po zbadaniu przyrządu okazało się,  że przedmiot wykonany jest z takich materiałów jak choćby granit, kwarc, a także z minerałów miki, które są bardzo dobrym izolatorem. Co więcej naukowcy doszli do wniosku, że urządzenie posiada słabe przyciąganie magnetyczne i ma 100.000 lat – niestety nie ma mają pojęcie do czego mogło służyć.

Czyżby odkrycie było dowodem, iż dawne cywilizacje faktycznie posiadały prąd elektryczny i były dobrze rozwinięte pod względem technologi?

administrator

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Next Post

Przepowiednie medium na rok 2017 i nie tylko! Zamach na Papieża, epidemia, tajemnica Clinton i cud...

sob Sty 21 , 2017
Craig Hamilton-Parker zyskał naprawdę olbrzymią popularność, gdy okazało się, że poprawnie przewidział Brexit i wygraną Donalda Trumpa w wyborach prezydenckich! Mężczyzna sam o sobie mówi że jest medium, czyli osobą która potrafi kontaktować się z duchami, a także jasnowidzem i razem z żoną zajmują się tym zawodowo: Mają oni wykorzystywać […]