Wykładowca z Oxfordu wyznaje „Na Ziemi jest 5 milionów Obcych! (NAGRANIE)

Cały czas wiele osób się zastanawia: Czy obce cywilizacje w ogóle istnieją i czy byli już kiedyś na Ziemi? W ostatnich latach temat obcych jest bardzo głośny co głównie wynika z nagrań tajemniczych statków jakie opublikował Pentagon. Filmy opisane były jako przedstawiające nieznane statki, które wykazują niesamowite właściwości wykraczające poza nasze aktualne naukowe możliwości.

Nie wszyscy jednak zastanawiają się nad istnieniem obcych, a wręcz jest zupełnie przeciwnie. Często się mówi, że w sprawach nauki powinnyśmy słuchać nie ludzi bez wykształcenia tylko naukowców. A co w sytuacji gdy to naukowcy mówią, że obcy istnieją, a nawet są wśród nas. Taką osobą jest np. Haim Eshed, który jest profesorem z zakresu aeronautyki i kosmonautyki. Jest on także emerytowanym generałem. Człowiek więc ma ogromny autorytet i wiedzę więc nic dziwnego, że jest, a przynajmniej był niezwykłe szanowany. Wszystko zmieniło się jednak w 2020 roku kiedy profesor zaczął mówić rzezy niezwykłe.

Mężczyzna wyznał iż rząd Stanów Zjednoczonych od wielu lat jest w kontakcie z obcymi cywilizacjami, a co więcej mają z nimi podpisane specjalne umowy, która polega na tym, że ludzie otrzymali kosmiczną technologię w zamian za to, że obcy mogą przeprowadzać swoje eksperymenty na Ziemi jak np. zabieranie ludzi i zwierząt na statki w celu badań. To jednak nie wszystko bo profesor kosmonautyki twierdzi nawet iż były prezydent Ameryki dobrze wiedział o umowach między obcymi a ludźmi i nawet chciał to wszystko ujawnić. Chciał ujawnić istnienie obcych i fakt że Amerykanie zgodzili się na ich tajemnicze badania, jednak ostatecznie został w jakiś sposób zatrzymany. Być może to właśnie dlatego przegrał wybory. Profesor wyznał niezwykłe słowa. Wszystko w NAGRANIU poniżej:

Author: administrator

Share This Post On