Watykan chciał to ukryć! Do Ziemi zbliża się pozaziemska istota (NAGRANIE)

Wiele osób od dawna oczekuje ponownego przyjścia Jezusa Chrystusa na Ziemię. Niektórzy czekają z nadzieją że zmieni to świat na lepsze i wreszcie odmieni naszą rzeczywistość w coś wspaniałego i piękna. A jedna są też tacy, którzy trochę obawiają się tego jeśli Jezus wróci, bo wiedzą że Jezus ma być istotą, która będzie sądzić i jego przyjście na Ziemię związane będzie też z wieloma bardzo mrocznymi zdarzeniami.

Znaki przyjścia Jezusa mamy obserwować cały czas i wiele osób twierdzi, że przyjście Jezusa to już kwestia chwil. Czy kryje się za tym sama prawda, a może to raczej tylko przemyślenia i nadzieje, które nie mają podstaw to twierdzenia. Prawda pozostaje oczywiście niepewna natomiast to i tak jeszcze bardziej wzmaga ciekawość, bo to co uważają ci ludzi zaskakuje.

Otóż oni uważają, że Jezus był na Ziemi w XIX wieku więc naprawdę całkiem niedawno i próbował razem z władzami przemienić trudny świat w świat piękna. Oferował wielką pomoc, niezwykłe zdolności, ale nie byliśmy na to gotowi. Zresztą wszystkie informacje na temat przyjścia wtedy Jezusa znajdziecie w nagraniu poniżej, razem ze zdjęciami, które podobno kryją postać Jezusa:

Author: administrator

Share This Post On