Na Księżycu są ludzie – NASA ujawniło niezwykłe nagranie, które wywołało wiele emocji “Nie jesteśmy tu sami?”

NASA to organizacja, która powstała 29 lipca 1958 roku. Duży rozwój w początkach NASA wniosła niemiecka technologia. NASA użyło wiedzy i doświadczenia Wernhera von Brauny, który miał spory wkład w sprzęcie wykorzystywanym podczas drugiego światowego konfliktu. Gdy konflikt był już przeszłością naukowiec sam się poddał oddając swój los w ręce USA które wiedziało że jego wiedza może przynieść dla nich wiele pozytywnych aspektów. I tak też Braun zaczął pracować dla NASA i konstruował technologię niezbędną do badania Kosmosu. NASA wiele razy odwiedzało Kosmos.

Badali Marsa, Słońce, a nawet wysłali misje poza granice układu planetarnego, ale przede wszystkim badano Księżyc gdzie z czasem pojawili się astronauci. Pytanie czy wiemy wszystko na temat tych misji. Nie ma cienia informacji, że NASA odnalazła na Księżycu życie, choć kilku astronautów, którzy uczestniczyli w tych misjach potwierdzają, że widzieli dziwne obiekty albo insynuowali, że NASA nie mówi nam całej prawdy. Jak to wygląda w rzeczywistości?

Tego oczywiście pewnie długo się jeszcze nie dowiemy, ale tym bardziej warto wspomnieć o ciekawym przypadku człowieka, William Rutledge, który twierdził, że jest byłym astronautą i według jego słów NASA wie bardzo dużo o życiu na Księżycu. Jak twierdzi dokładnie w 1976 roku NASA wysłała ludzi z misją na Księżyc. Co ciekawe jednym z aspektów, który miał pozwolić zostać jednym z astronautów na tej misji miał być ateizm. Williman Rutledge był ateistą i to dlatego stał się jednym z uczestników tego wydarzenia. Ta misja miała na celu zbadanie niezwykłego statku odkrytego na Księżycu. To co tam nagrał niepokoi

Author: administrator

Share This Post On