Spotkanie Bilderberg 2016 już 9 czerwca! Czy obrady będą znów dotyczyć Polski i kontroli świata….?

Bilderberg to z pewnością nazwa, która większości z nas kojarzy się z tajemnicą, teoriami spiskowymi i władaniem światem! Jeśli natomiast słysząc ten tytuł nie przychodzi Wam na myśl zupełnie nic to pokrótce Wam go objaśnimy – Grupa Bilderberg to klub tzw. wysoko postawionych osób (np. polityków, właścicieli ogromnych korporacji, milionerów, czy dziennikarzy), którzy spotykają się co roku – w innym miejscu i zupełnie innym składzie. Oficjalny cel spotkań to dyskusja i dialog pomiędzy przedstawicielami Europy i Ameryki Północnej – stawia się tu podobno przede wszystkim za cel wymienianie poglądami, wspieranie, a nie wydawanie opinii, ocenianie, czy podejmowanie decyzji. Co zrobić, żeby zostać zaproszonym na takie zebranie? Rzekomo zupełnie niewiele – wystarczy swoją osobą móc wnieść coś ciekawego do dyskusji i przedstawić nowy sposób widzenia na daną sprawę, dotyczącą aktualnego tematu dyskusji, jakim może być np. ekologia, handel, czy polityka. Na zgromadzenia nie wpuszczani się dziennikarze ze względu na fakt, że wpływałoby to na swobodę i spokój dyskutujących. Wśród uczestników Bilderberg w poprzednich latach byli m.in. Hillary Clinton, Bill Clinton, Angela Merkel i David Rockefeller! ‘

Tegoroczne spotkanie odbędzie się w Dreźnie w dniach od 9 do 12 czerwca! Powyżej pokrótce opisaliśmy Wam oficjalny status całej konferencji, a teraz pora na bardziej alternatywne teorie, których prawdziwość sami możecie ocenić! Wedle wielu przesłanek grupa ta nie spotka się na delikatne i swobodne rozmowy, ale jej prawdziwym celem jest tworzenie nowego świata, wyznaczanie nowych reguł i w końcu przejęcie władzy nad Ziemią.

Plany te dotyczyły również Polski, a dokładniej Polski i ZSRR, kiedy to podobno w 1985 roku główni członkowie Bilderberg spotkali się z Michaiłem Gorbaczowem, co później zaowocowało powstaniem prywatnych firm do kontroli przyszłego handlu i finansów, a także co najdziwniejsze dialogiem z Solidarnością, dzięki któremu następnie upadł komunizm – Nie była to, jednak zasługa znanego nam pana, ale sprytnie obmyślony plan, opracowany przez grupę osób władających światem. Bilderberg mieli, także spowodować obalenie rządów Margaret Thatcher, za blokowanie władzy Unii Europejskiej, która to Unia warto wspomnieć również jest, jednym ze świetnie wymyślonych planów, mających skupiać w sobie wiele państw i każde z nich kontrolować.

Często wspomina się, także o legendarnym już temacie globalnego ocieplenia, czyli ocieplania Ziemi, które wielu naukowców już niejednokrotnie w swoich pracach obalało, a jednak spotykało się to tylko z wyśmiewaniem, a nawet groźbami. Prawdą jest, jednak że jeśli faktycznie, zjawisko znane jako podwyższanie temperatury atmosfery nie istnieje, to ma być ono kolejnym planem cichych władców świata, którzy pragną wyłącznie wyciągnąć od państw pieniądze na bezsensowne badania, a przy okazji nastraszyć ludzi cyklonami tropikalnymi, wymieraniem zwierząt, czy suszami, które mają być skutkiem całego nieprawdziwego zjawiska.

Jeśli chodzi o inne teorie spiskowe, związane z Bildeberg to w sieci jakiś czas temu, pojawiło się zdjęcie przedstawiające Hillary Clinton w samochodzie, która przed strachem ujawnienia przed mediami swojej obecności po kryjomu udała się na spotkanie grupy w 2015 roku – pomimo faktu, że nie było jej na liście gości! Czy to prawda? Nie wiadomo, jednak warto wspomnieć, że dziwnym trafem pani Clinton postanowiła ostatnio kandydować na stanowisko prezydenta Stanów Zjednoczonych, co może sugerować, że zostało to zaplanowane podczas spotkania Bildeberg w 2015 roku i jej wygrana w wyborach ściągnie na USA wyłącznie śmierć i zniszczenie.

A, Wy co sądzicie o Bilderberg? Wierzycie, że jest to grupa po cichu władająca Ziemią, czy może przychylacie się do teorii, że to po prostu zwykli ludzi, którzy w spokoju dyskutują i swobodnie wymieniają się poglądami? Jakie jest Wasze zdanie na ten dość kontrowersyjny temat? Zobaczcie zdjęcie Hilary z Bilderberg 2015 roku w filmie poniżej!

 

 

 

Author: administrator

Share This Post On

1 Comment

Submit a Comment