Przerażające eksperymenty grupy Bilderberg! Pobierają krew i podają ją sobie by zyskać młodość?

Wampiry dziś kojarzą nam się jedynie z filmami dla młodzieży lub ewentualnie lekko przerażającymi nastolatkami, którzy uważają, że są nieśmiertelni. Tymczasem zapominamy, że jeszcze nie dawno masa osób uważała, że ludzie którzy zginęli w specyficznych okolicznościach mogli powrócić po śmierci  w postaci demona żywiącego się krwią. Czy jednak te wierzenia były po prostu efektem braku wiedzy? Możliwe, jednak najnowsze badania firmy Ambrozja mogą szokować… (Aby dowiedzieć się więcej kliknij w filmik poniżej)

Peter Thiel czyli jeden z twórców płatności Internetowych PayPal stwierdził, iż zainwestował spore pieniądze w tajemnicze eksperymenty firmy Ambrozja, które mają pomóc odwrócić oznaki starzenia. Warto w tym miejscu wspomnieć, że pan Peter jest jednym z członków kontrowersyjnej grupy Bilderberg, która według teorii spisowych ma rządzić światem…

Wampiryczne badania firmy Ambrozja mają polegać na fakcie iż pobierają oni krew od ludzi poniżej 25 roku życia, by następnie podać ją swoim pacjentom. Taki zabieg ma kosztować 8 tysięcy dolarów i ma pomóc przedłużyć życie i odwrócić w ogromnym stopniu oznaki starzenia.

W jaki sposób to, jednak działa tego nie wiadomo… Eksperymenty te zwróciły sporą uwagę ludzi, którzy twierdzą, że Pater Thiel specjalnie zbiera tą krew, by podawać ją potem innym bogatym i wpływowym ludziom, by mogli oni żyć wiecznie i przez to tworzyć swój Nowy Porządek Świata.

Myślicie, że metoda pobierania krwi od młodych ludzi naprawdę przedłuża życie i obdarza młodością?

 

 

Author: administrator

Share This Post On