Zwoje, które ujawniają prawdę o kosmitach i Watykanie…! (NAGRANIE)

Ile wie Watykan jeśli chodzi o temat kosmitów? Kilka razy poruszano już tam sprawę obcych cywilizacji a jednak nigdy nie zajęto się tematem na poważniej, przynajmniej nigdy oficjalnie…Kim naprawdę był Jezus Chrystus? Skąd wzięły się jego tajemnicze zdolności? Czy naprawdę był istotą wyższą, która zmieniła nasz świat na zawsze i sprawiła, że ludzie mają szansę żyć wiecznie w przyszłym świecie? To naprawdę pytania, które są zastanawiające i niesamowite.

O tym wszystkim mówią tajemnicze zwoje Jezusa. To one głoszą niezwykłe informacje o tym jak wyglądały ostatnie chwile Jezusa i jaką istotą był naprawdę? Wiele z tych słów naprawdę zadziwia, bo pokazuje wydarzenia znane z Biblii trochę z innej perspektywy i innego widzenia. Naprawdę nie każdy jest gotów na te słowa…

One też dotyczą Watykanu. Najpewniej Watykan zna tą wiedzę i wie o wszystkim od dawna, ale z jakiegoś powodu to przed nami ukrywa. Czy prawdę o Mesjaszu poznamy w najbliższym czasie? Szanse nie są duże, ale jak głosi Biblia koniec świata ma wiązać się też z ujawnieniem całej prawdy o świecie, życiu i nowym świecie. Wszystko znajdzie w filmie poniżej, który naprawdę potrafi otworzyć oczy:

Author: administrator

Share This Post On