Tajemnicze klauny powóciły! Pojawiają się w lasach i wabią tam dzieci… Najnowsze nagranie tych klaunów szokuje!

Kilka miesięcy temu niezwykle głośno było o sprawie tajemniczych klaunów pojawiających się w wielu miejsach jak Kentucky, Teenessee, czy Alabamie. Owe klauny miały  ukazywać się przy drogach i straszyć ludzi, a także zaciągać dzieci do lasu zwabiając ich i obiecując im słodycze, czy pieniądze.

Teraz Policja informuje, że podobne przypadki dzieją się także w Pensylwanii… Doszło tam już do kilkunastu obserwacji osób przebranych za klauny, które ludziom w przejeżdzających samochodach pokazywały noże lub także ganiały dzieci.

Tam widok przechadzających się po drogach, czy lasach klaunów staje się już czymś prawie normalnym, choć faktycznie u niektórych dalej potrafi wywołać ciarki. Podobno niektóre dzieciaki w miejscach gdzie pojawiają się klauny organizują  specjalne zabawy, w których należy spędzić całą noc w lesie,po którym być może mogą przechadzać się mordercze klauny. Jedno z nagrań klaunów z Pensylwanii możecie zobaczyć poniżej. Jak sądzicie o co może  w tym wszystkim chodzić? Czy klauny mogą być jakoś powiązane ze zjawiskami paranoralnymi,a  może to tylko moda lub kampania promocyjna w związku z premierą nowego filmu o klaunie psychopacie?

Author: administrator

Share This Post On

Submit a Comment