Niezwykłe UFO nagrane na niebie!? Obiekt wykazał dziwne możliwości!

Teorii na temat  UFO powstała już na przestrzeni lat cała masa. Te najbardziej popularne mówią, że owe zagadkowe obiekty na niebie należą do istot z innych planet, które pojawiają się na Ziemi w tylko znanych sobie powodach – niektórzy twierdzą, że przybywają tu by porywać ludzi i wykonywać na nich eksperymenty, a inni, że współpracują z najbardziej wpływowymi osobami na naszej plancie i razem  z nimi dążą do wprowadzenia nowego porządku świata.

Wiele z teorii opisuje, jednak przybyszów z innych cywilizacji jako pokojowo nastawione istoty, które zjawiają się tu, by sprawdzić jak rozwijają się ziemianie i czy, zaczynają iść w pozytywną stronę. Jaka jest prawda? Na odpowiedź na pytanie pewnie musimy jeszcze poczekać, nie znaczy to, jednak  że wielu ludziom nie udało się zobaczyć, a nawet nagrać sytuacji, w których być może widać prawdziwy pojazd obcych!

Dziś przedstawiamy Wam jedno z takich nagrań, które ukazuje bardzo dziwne błyszczące obiekty (lub najpewniej jeden bardzo duży), który co najciekawsze co jakiś czas znika, co według opinii wielu ludzi świadczy, że kosmici posiedli taką technologię, że mogą sprawić, by ich statek stał się na chwilę niewidzialny. A, Wy co sądzicie o nagraniu? Prawdziwy statek obcych, a może coś zupełnie innego?

Author: administrator

Share This Post On

Submit a Comment