Nie Uwierzysz że Cartoon Network wyemitowało ten odcinek (NAGRANIE)

Cartoon Network to znana stacja kojarząca się z najlepszymi chwilami dzieciństwa. To w koncu stacja która nadawała tak świetne i klasyczne kreskówki jak Scooby doo, jetsnowie, atomówki czy chojrk tchózliwy pies. Wszystkie te kreskówki choć kojarzą nam się jako produkcje głównie dla najmłodszych to niektóre ich odcinki zawierają elementy mroczne, straszne, a czasem nawet tragiczne. Dziś będzie o tych odcinkach.

Atomówki to zdecydowanie jedna z bardziej znanych kreskówek Cartoon Network. Historia trzech dziewczynek, które powstały w laboratorium i chronią świat przed złem wykorzystując swe niesamowite moce. Kreskówka zdecydowanie jest kolorowa i przyjemna, ale ma też mroczniejsze momenty. Ed edd i eddy to kreskóka, która niedawno powróciła. O tym zrobiłem zresztą odzielny odcinek,który jest dostępny na kanale. w każdym razie Ta kreskóka miała wiele dziwnych momentów, ale jednym z nich jest odcinek który będąc dzieciakiem nie do końca rozumiałem. Chodzi o odcinek…

Wszystkie odcinki znajdziecie w nagraniu poniżej. Będzie m.in. o kreskówkach Johny Bravo, Chojrak, Atomówki czy Scooby Doo. Co ciekawe nie są to żadne zakazane odcinki, więc tym bardziej warto się z tym zapoznać.

Author: administrator

Share This Post On