W sieci pojawiło się nagranie ANIOŁA ŚMIERCI!

Zagadkowe istoty, pojawiające się na świecie to bez wątpienia, jedna z najbardziej fascynujących dziedzin, jeśli chodzi o zjawiska niewyjaśnione. Wielu ludzi twierdzi, że przynajmniej raz w życiu widziało którąś z tych tajemniczych postaci m.in. syrenę, ducha, czy może nawet Yeti, a niektórym z nich udało się je nawet zarejestrować. Fakt spotkania śmierci wydaje się, jednak zupełnie pierwotny.

Dziś prezentujemy Wam nagranie, które zostało wykonane w mieście Sankt Petersburg – niestety do materiału nie było, dołączonej daty jego wykonania, więc ciężko ustalić coś bliżej. Filmik wywołał spore kontrowersje w sieci i dorobił się bardzo wielu wytłumaczeń swojego istnienia. Na nagraniu widzimy dziwną, mroczną postać, unoszącą się na niebie, która według wielu interpretacji miałaby być ucieleśnieniem śmierci, czyli legendarną kostuchą, której zadaniem jest bezpieczna transportacja duszy do zaświatów. Pojawiły się również doniesienia, jakoby film przedstawiał  mnicha, który w religii prawosławnej miał być postacią naśladującą Jezusa, która swym zachowaniem upodobniła się do Mesjasza.

A, Wy jak sądzicie? Co właściwie widać na nagraniu? Czy naprawę może to być śmierć lub mnich, czy raczej macie na to bardziej racjonalne wytłumaczenie?

Author: administrator

Share This Post On

2 komentarze

Submit a Comment