„NASA od dawna wie o tej Planecie. To ona zmieni całą Ziemię” Ujawnia pilot z UK (NAGRANIE)

Wszechświat jest ogromny, a jednak pozostaje dla nas właściwie zupełnie niezbadany. Nie mamy tak naprawdę pojęcia co tam jest, kto tam żyje i jakie tajemnice się za tym kryją? Tym bardziej, że jeśli chodzi o sekrety NASA wiele osób ma ogrom wątpliwości i stara się sprawdzać na bieżąco wyznania i materiały NASA by je komentować i jakoś wyjaśnić.

Czy może być tak, że prawda o naszym świecie jest zupełnie nam nieznana? Czy żyjemy w świecie, w którym prawda może być ukryta w Cywilizacjach, które istniały na Ziemi na długo przed nami… Jeśli przyjrzymy się historii tych cywilizacji ludzie widywali na Ziemi tajemnicze istot o wielkiej mocy i zdolnościach, których natężenie jest niezwykłe…

A co jeśli chodzi tu o kosmitów? Ta osoba wyznaje, że w Kosmosie jest pewna planeta. Planeta na której żyją te tajemnicze istoty. Istoty, które dawniej były na Ziemi, ale i nawet na Księżycu. Jednak to był tylko chwilowy czas zanim trafili na tą planetę. Planetę na której panuje niezwykły czas… Wszystko w nagraniu poniżej:

Author: administrator

Share This Post On