Jezus objawił się w Rosji? Nagranie pokazano w telewizji

W tym ośrodku gdzie ludzie dochodzą do siebie albo niestety odchodzą z tego świata pojawiała się zagadkowa postać. Co ciekawe wiele osób uważa, że jest To Jezus, ale nie brakuje i ludzi, którzy twierdzą, że to sam antychryst. W kwietniu 2008 roku personel i mieszkańcy ośrodka na Florydzie oniemieli gdy ujrzeli na okna twarz.

Nie była to jednak po prostu zwykła twarz, ale zdaniem wielu osób ukazywała ona Jezusa Chrystusa. Nie wiadomo na 100 procent jak ona powstała, ale teorii jest wiele. Co ciekawe W dniu kiedy pojawiła się zagadkowa twarz w ośrodku straciła życie rekordowa ilość osób. Dlatego wiele osób zastanawia się czy ta twarz jest dobrym, a może złym omenem.

Co więcej niektórzy są zdania, że nie jest to Jezus a sam Antychryst ujawnił się ludziom. Mają to być znaki jego pojawienia się w miejscu gdzie ludzie przeżywają trudne chwile z powodu tego co wyniszcza ich ciało by ujrzeć tych wszystkich ludzi i wyśmiać ich trudy i to jak odchodzą z tego świata. To też znak jak bardzo demony nie cierpią ludzi i pragną ich zniszczeni? Czy to Jezus?

Author: administrator

Share This Post On