Nostradamus ujawnił, co czeka zaraz Benedykta XVI – To SZ0KUJE (Nagranie)

Watykan słynie z ogromnego bogactwa i wielu bardzo ale to bardzo drogich artefaktów jakie posiada. Aktualnie trwa wręcz niezwykła sytuacja bowiem mamy aż dwóch papieży. Franciszka i Benedykta. Oboje zupełnie inni. Benedykt prezentuje poglądy bardziej konserwatywne a według niektórych nawet bardzo przykre. Papież Benedykt XVI nazwał bowiem np. małżeństwa między osobami z tej samej płci absurdem. Trochę inaczej jest z Papieżem Franciszkiem. Pytanie o którym papieżu pisał Nostradamus i jeden z dawnych papieży! Czy Nostradamus pisał o końcu życia ostatniego papieża?

Czy twoim zdaniem proroctwo dotyczy Franciszka czy Benedykta? Napisz swoje zdanie w komentarzu. To odkrycie jednak jest wyjątkowo. W Kosmosie tajemniczy obiekt błyszczący potężnym światłem. Z jakiegoś powodu nie szczególnie przejmowano się tym wydarzeniem i pewnie gdyby nie ta kobieta pewnie nigdy nie byłoby o tym głośno. Ona postanowiła to nagłośnić ryzykując swoją dobrą reputację i przez wiele osób została wyśmiana. Jednak ona nie postanowiła przestać i dalej próbowała to nagłaśniać i w sporej części jej się to udało.

Sam papież był zainteresowany tym odkryciem. Czy mogło ono zmienić naukę? Może, ale pewnie prawda nie zostanie zbyt szybko ujawniona. W Nagraniu poniżej reszta informacji. Czy Papieża niedługo czeka coś tajemniczego:

Author: administrator

Share This Post On