Polak, który miał kontakt z istotą z Wenus! “Mam dowód” (NAGRANIE)

Pewnie nie każdy wie, ale w Polsce mamy dość spore grono badaczy UFO i zjawisk paranormalnych. Niektórzy z nich mają za sobą naprawdę niezwykłe doświadczenia, nawet zabranie przez pozaziemskie cywilizacje. Jedną z nich jest bohater dzisiejszego materiału.

To Polak, które zebrał wiele osób z całego świata by wspólnie dzielić się wiedzą na temat istot z innych planet, które regularnie mają odwiedzać Ziemię. Ten Polak wyznał nawet, że te istoty są wśród nas i często możemy nawet nie zdawać sobie z tego sprawy, że osoba która jest blisko nas jest pozaziemską istotą. Oni mogą wyglądać normalnie, choć jest kilka cech, które je wyróżnia, ale oni się ukrywają…

Polak postanowił ujawnić zdjęcia pozaziemskich istot, które pewnego dnia pojawiły się na jednej z konferencji ufologicznej. Być może była zaniepokojone tym jak dużo ludzie o nich wiedzą, a może to po prostu ciekawość. W każdym razie ten Polak zrobił naprawdę wiele, by temat kosmitów stał się bardzo głośny. Wszystkie materiały na temat Polaka i zdjęcia w nagraniu poniżej:

Author: administrator

Share This Post On