Wolna energia, czyli kolejna stracona szansa dla świata? Free Energy to nie mit!

Dzisiejszy świat nastawiony jest wyłącznie na konsumpcjonizm: Na branie, nie dawanie i Niszczenie wszystkiego co może zagrozić naszym finansom, choćby miało to pomóc milionie osób na świecie! Jeszcze gorsza sprawa, że na każdym kroku jesteśmy manipulowani i każdy firma, naukowiec, czy lekarz próbuje nam wmówić, coś co nie jest prawdą. Tak właśnie jest, choćby z alternatywnymi źródłami energii, które choć  istniały już wiele lat temu to i tak My dalej nic o nich nie wiemy. Pozostaje tylko pytanie dlaczego? A dlatego, że wszelkiego rodzaju koncernom produkującym energię bardzo zależy na naszych pieniądzach, a jeśli okazałoby się, że istnieje siła, która jest wstanie zasilić nas całkowicie za darmo to takie przedsiębiorstwa spotkałyby się z ogromnymi stratami.

Na przestrzeni lat mieliśmy w historii wielu naukowców, którzy nie tylko wiedzieli jak stworzyć urządzenia dające darmową energię, ale nawet bardzo możliwe byli w ich posiadaniu: Do takich osób należał, choćby Nicolas Tesla, który o czym nie każdy wie był w sporym konflikcie  z panem Thomasem Edisonem – twórcą silnika prądu stałego! Wszystko w związku  z  pewnego rodzaju zakładem, którego podjął się Tesla, a polegał on na tym, że miał on ulepszyć generator stworzony przez Edisona i wtedy otrzymać od niego sporą sumę pieniędzy. I choć Nicolas faktycznie wykonał zadanie to Thomas nie zamierzał zapłacić mu za wykonaną pracę.

Od tego dnia rozpoczęła się wzajemna antypatia obu panów, a swoje maksimum osiągnęła, gdy Tesla stworzył generator, działający na prąd zmienny, co dawało o wiele większe możliwości np. zdolność pokonania długiego dystansu w przepływie energii, co znacząco uszczuplało prąd stały, jakim posługiwał się Edison. Nicolas chciał zmienić świat  używając siły, która przenika wszechświat, dać ludziom darmową energię – Niestety przyszłość nie była zbyt kolorowa dla Tesli, bowiem w wyniku swoich eksperymentów mężczyzna posłał nadmiar energii po linii elektrycznej i w efekcie pozbawił miasto prądu. Jakiś czas później natomiast odcięto mu fundusze na wszelkie badania, gdy okazało się, że ten chce wysyłać do ludzi energię charytatywnie, co z pewnością nie spodobało się żądnym pieniędzy sponsorom.

Warto również wspomnieć o innym ważnym wynalazcy, czyli T.Henrym Morayu, który był niezwykłym fanem Tesli i chciał kontynuować jego dzieło. Mężczyzna odkrył, że na Ziemi znajduje się energia, pochodząca prosto z kosmosu, którą trzeba jedynie odpowiednio nakierować za pomocą specjalnego urządzenia! Co więcej takie urządzenie udało mu się wykonać pracując dzień i noc w swojej piwnicy, dzięki czemu powstał generator pobierający energię promienistą, mogący dawać darmową elektryczność. Niestety od tego czasu wszystko zaczęło się psuć, bowiem rozpoczęły się ataki na wynalazcę jak i jego rodzinę w wyniku których urządzenie zostało zniszczone, a oryginalne notatki zaginęły.

 

 

 

 

Author: administrator

Share This Post On

1 Comment

  1. mamy rok 2017 czy dalej myślimy ze ta free energy jest bajka widać ze ziemia a na niej ludzie boja się bajek o free energii , prawda jest ze złoża ropy i gazu szybko topnieją tam tez jest dożo bajki o zasobach jej a morze w tej bajce minęliśmy już półmetek i do końca już nam dużo nie brakuje czy to tez bajka a morze jest prawda tylko wielu nie chce mówić o tym jak tez o free energii.Jeśli będzie to grupka ludzi morze czekać na poznanie końca tej bajki ale jeśli chodzi o wszystkich ludzi na ziemi nie można sobie pozwolić czekać na poznanie tej bajki za piec dwunasta bo bajki piszą ludzie. A człowiek jest bestia pazerny chciwy materialny myślący tylko zabrać jak najwięcej dla siebie nie myśli o sąsiedzie cz bliskim jemu rodzin.czy nie lepiej już dzisiaj poznać te bajki nam wszystkim jeśli okaże się prawda musimy już jutro rozpocząć prace nad tom energiom żeby przetrwać dalej dobrym klimatem na ziemi 2050 zostało nam niewiele czasu . Nie wszyscy doczekamy tej energii w tym czasie. 2050 ale warto być już na półmetku światowej gospodarce i uniknąć światowej panice ze tak późno przez grupę ludzi poznaliśmy prawdę. czy warto ja już ogłosić, nie dać sobie ja wsunąć pod dywan bądźmy wszyscy odpowiedzialni za brata siostrę rodzinne żeby przetrwać dalej to tak jakbyśmy zaczynali znowu wszystko od nowa . grupa Jurgena

Submit a Comment