Ż0ŁNIERZ ujawnia, że Papież Nie jest Człowiekiem – Mam dowód (Nagranie)

Pozaziemskie istoty. Czy zbliża się ujawnienie tych istot? Czy niedługo pojawią się na Ziemi? A być może właściwie oni są tutaj od dawna i przyglądają nam się czekając na odpowiedni moment? Ten człowiek jednak twierdzi, że obce cywilizacje są tutaj od bardzo, bardzo dawna i niestety ich intencje nie do końca są takie czyste i jasne.

A przynajmniej ich cele mogą być o wiele bardziej ukryte i skomplikowane. Kryją tajemnicze plany dotyczące ludzi na Ziemi i mają ogromny wpływ na nas wszystkich – tak twierdzi ten człowiek, który spędzi wiele lat w odosobnieniu! Wszystko dlatego, że postanowił wcielić w życie pewien niepokojący plan, który miał dotyczyć istot pozaziemskich.

Warto wspomnieć, że ten człowiek jest bardzo zasłużony i wiele zrobił dla kraju, jednak w pewnej chwili coś zaczęło się u niego zmieniać. Podczas rozmów z władzami wyznał naprawdę niepokojące rzeczy, a dokumenty które przy nim znaleziono ujawniają naprawdę mroczne fakty na temat naszego świata. Kim naprawdę jest papież? Wszystko na ten temat jest w nagraniu poniżej:

Author: administrator

Share This Post On