PUTlN zna prawdę o życiu na Księżycu! Naukowcy ujawniają coś niezwykłego (NAGRANIE)

W czasie podróży w 1946 roku razem ze swoimi znajomymi na pustyni ujrzał ogromny statek, który wznosił się na niebie. Tworzył on potężne światło i wydawał się prawie przezroczysty. Z czasem statek wylądował na Ziemi i wtedy ten Polak ujrzał blisko siebie istotę pozaziemską, która komunikowała się z nim za pomocą telepatii. Istota nazywała się Orton i przybyła z Wenus i ostrzegła go, że na Ziemi już znajduje się potęga, która może nie tylko zniszczyć Ziemię, ale i inne planety.

U którego spotkanie z kosmitą na pustyni na zawsze odmieniło jego życie do tego stopnia, że zajął się tematem kosmitów na poważnie i popularyzował go w rozmaitych źródłach. Ten Polak naprawdę bardzo mocno sprawił, że wiele osób naprawdę uwierzyło w pozaziemskie stworzenia, a przynajmniej usłyszał o tym temacie. Twierdził też, że wykonał pierwsze zdjęcie Księżyca bo pozostało które były do tej pory niewiele miały wspólnego z prawdą, a raczej manipulacją i kłamstwem.

I tak też 6 czerwca 1950 roku o godzinie 2:30 wykonał zdjęcie Księżyca. Miało to być pierwsze prawdziwe zdjęcie Księżyca i od razu wzbudziło ogrom kontrowersji i wiele emocji. Ci naukowcy twierdzą że prawda o Księżycu jest o wiele bardziej niezwykła niż sądzimy – Co kryje się wewnątrz Księżyca? o tym w nagraniu poniżej:

Author: administrator

Share This Post On