Samospalenie mężczyzny w Londynie na oczach dziesiątek osób? Ogień po prostu się pojawił…

Samospalenie jest jednym z bardziej popularnych zjawisk niewyjaśnionych. Samospalenie często jest traktowane jako działanie pirokinezy, czyli zdolności wzniecania ognia – nie tylko na samym sobie, ale wszędzie. Takie zjawiska  jak samospalenie, czy pirokineza są traktowane przez naukę raczej jako bajki.

Warto jednak przedstawić wydarzenie, które miało miejsce na jednej z londyńskich ulic. To tam 70-letni emeryt John Nolan ku zszokowaniu ludzi nagle się zapalił, po czym biegał po mieście błagając o pomoc, a w pewnej chwili po prostu upadł na ziemię. Niektórzy próbowali ugasić płomienie, podczas gdy inni wzywali pogotowie.

Damien Ait-Amer (funkcjonariusz policji) w czasie rozmowy z dziennikarzem wyznał, że John Nolan był spokojnym człowiekiem i nigdy nie był zamieszany w żadne przestępstawa, ani wykroczenia.  Co więcej zupełnie nie wiadomo, skąd wzięły się płomienie na ciele mężczyzny. Pan Nolan został przewieziony do specjalistycznego szpitala drogą powietrzną, ale niestety zmarł na skutek ciężkich oparzeń. Czyżby faktycznie było to samospalenie, a może efekt niezwykłych zdolności mężczyzny, a może da się to wytłumaczyć w jakiś inny sposób. Co o tym sądzicie?

Jak sprawdzić, czy posiadasz paranormalne moce?

Author: administrator

Share This Post On

Submit a Comment