Zaskakujące fakty w numerologii Stephena Hawkinga? Kim naprawdę był naukowiec? (NAGRANIE)

/>14 marca 2018 roku zmarł Stephen Hawking – kosmolog, astrofizyk i mężczyzna który w pewnym sensie oszukał śmierć. W 1965 roku lekarze bowiem stwierdzili, że zostało mu 2-3 lata życia! Astrofizyk ma na koncie wiele osiągnięć z czego sporo związanych jest z właściwościami czarnych dziur. 

Bardzo często Stephen Hawking określany jest jako naukowiec niezwykły, któremu naprawdę szczerze zależało na promowaniu nauki wśród innych i odkrywaniu tajemnic Wszechświata. Czasami także porównuje się do osoby Alberta Einsteina… Czy jednak jest w tym coś więcej? Coraz więcej osób sądzi, że Hawking mógł być związany z Einsteinem nawet na polu duchowym co obrazuje numerologia, czyli wiedza która zakłada iż liczby mają ogromny wpływ na los człowieka.
Na czym jednak polega dziwne powiązanie Hawkinga i Einsteina?Na fakcie iż zarówno Albert Einstein  jak i Stephen Hawking zmarli w tym samym wieku, mając 76 lat. Co więcej dzień śmierci Hawkinga (14 marca) zbiega się z datą narodzin Einsteina. Warto także wspomnieć, że dzień 14 marca jest dniem liczby Pi. Oczywiście może to być tylko zbieg okoliczności, ale czy na pewno? Pojawiły się nawet teorie że Hawking mógł być reinkarnacją Einsteina?

 

Author: administrator

Share This Post On

Submit a Comment