Upadły Anioł nagrany na kamerze!? Zobaczcie przerażające nagranie!

Przerażające kreatury to bez wątpienia główny temat koszmarów wielu ludzi: W marzeniach sennych najczęściej przed nimi uciekamy lub zupełnie znienacka zostajemy przez nie zaatakowani po czym kończymy dość marnie.

  Pytanie tylko, czy na pewno te straszne istoty żyją wyłącznie w naszych fantazjach i czy któregoś dnia zupełnie niespodziewanie nie spotkamy ich na swojej drodze. Autor tego dość zagadkowego nagrania twierdzi, że zdarzyło mu się ujrzeć taki byt na dachu.. Nagle zupełnie znikąd usłyszał dziwny, zwierzęcy ryk po czym gdy obrócił głowę ujrzał prawdziwego potwora, którego określił jako upadłego anioła.

Czym, jednak była ta istota? Niektórzy twierdzą, że to po prostu zwykła przeróbka nie mająca nic wspólnego z prawdą – jednak nie brakuje i takich, którzy faktycznie wierzą, że owy dziwny byt to demon, który przybrał fizyczną formę i teraz chodzi po Ziemi w poszukiwaniu śmierci.

Trzeba przyznać, że rzeczywiście postać wygląda dość przerażająco, niczym z najstraszniejszych horrorów, ale  czy jest prawdziwa? Wielu zwolenników tego filmu uważa także, że mógł to być jakiś kosmita, który przybył na naszą planetę zupełnie przypadkowo i teraz może czuć się zagubiony i osamotniony.

Author: administrator

Share This Post On

Submit a Comment