Szokująca przemiana Hillary Clinton na wizji! Zobaczcie nagranie!

Hillary Clinton jest z pewnością, jednym z najbardziej oryginalnych kandydatów na prezydenta, który zasypia podczas przemówienia i musi zostać wręcz wtaczany do samochodu przez swoich ochroniarzy. Teorii wyjaśniających jej dziwne zachowanie było już naprawdę mnóstwo – Jedni uważają, że stoi za tym jakaś poważna choroba, natomiast inni dopatrują się tu powiązań z projektem prania mózgu, a nawet klonowaniem, opętaniem, czy kosmitami.

Jaka jest prawda?

Według wielu opinii wszelkie wątpliwości ma wyjaśniać nagranie, przedstawiające wywiad z Hillary Clinton w jednej ze stacji telewizyjnych. Owy dziwny filmik ukazuje jak dosłownie na kilka chwil oczy kandydatki na prezydenta przybierają nienaturalny, świetlisty wręcz odcień!

Co więcej nie tylko pani Clinton wzbudziła kontrowersje podczas wywiadu, ale także mężczyzna za nią, który dokładnie w czasie gdy kobieta ulega dziwnej transformacji odsuwa się z pola kamery i spuszcza głowę – zupełnie jakby z jego oczami również działo się w tym czasie coś niezwykłego.

Co sądzicie o nagraniu? Uważacie, że Hillary faktycznie może ukrywać przed ludźmi coś, co powiązane jest z nadnaturalnymi zjawiskami. Kim według Was jest kandydatka na prezydenta Ameryki? I skąd biorą się jej dziwne odruchy – Czy naprawdę są objawem choroby?

administrator

One thought on “Szokująca przemiana Hillary Clinton na wizji! Zobaczcie nagranie!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Next Post

Recenzja kart: Soleil i Magda - Złoty Tarot

pon Paź 3 , 2016
Tarot jest narzędziem, dzięki któremu możemy nie tylko poznać przyszłość, czy przeszłość ale także przeanalizować nasze aktualne poczynania i dowiedzieć się, co powinnyśmy zmienić w naszym życiu! Jednak zanim zaczniemy odkrywać tajemnice przeznaczenia każdy początkujący tarocista spotka się z pytaniem, którą talię powinien wybrać, skoro na rynku jest dostępnych ich […]