Stado Ptaków układa się w twarz PUTlNA na niebie (NAGRANIE)

W sieci, jakiś czas temu pojawiło się dość  zaskakujące nagranie, wykonane w Nowym Jorku! Materiał przedstawia lecące ptaki i może nie byłoby w tym nic dziwnego, gdyby w pewnej chwili nie układały się one w kształt głowy  człowieka. Co więcej wielu internautów jest   przekonanych, że  ta postać, stworzona przez ptaki to nie kto inny, a aktualny prezydent Rosji. 

I choć nagranie ma już kilka lat to warto wspomnieć, że już wtedy wiele osób uważało, że może to być zapowiedź konfliktu, który wywoła Rosja, a który zwierzęta przeczuwają za pomocą swojego 6 zmysłu.Po latach wypełnia się ta przepowiednia na naszych oczach, choć warto wspomnieć, że wtedy było to wyśmiewane i mało kto wierzył, że  Rosja może wywołać konflikt, bo żyjemy w  lepszych,  spokojniejszych czasach.

Co sądzicie o tym niezwykłym nagraniu? Niewątpliwie  ptaki układają się w kształt   twarzy, ale czy akurat  prezydenta Rosji. Dajcie znać co Wy o tym sądzicie w komentarzu. W każdym razie nagranie wywołało falę komentarzy, domysłów i mrocznych przemyśleń. Czy to wydarzenie ma coś wspólnego z tym co aktualnie dzieje się w Ukrainie? 

 
 

Author: administrator

Share This Post On

2 komentarze

Submit a Comment