Jezus objawił się w R0SJI – Telewizja ujawnia NAGRANIE

Objawienia zdarzały się na Ziemi od dawna. To dzięki nim często ludzie czerpali wiedzę na temat świata duchowego i życia, które czeka duszę po śmierci ich ciała materialnego. Często, także ukazania istot z innych światów miały zapowiadać ważne wydarzenie jak np narodziny Mesjasza.

Od pewnego czasu natomiast objawienia stały się nie tylko tematem religijnym, ale także obiektem przemyśleń wielu teoretyków , którzy zastanawiają się, czy za przynajmniej częściową obecnością objawień nie stoją rządy, które mają być w posiadaniu maszyn i technologii, której możliwości pozwalają na tworzenie rozmaitych obrazów, czy rzekomo paranormalnych wydarzeń.

Jakiś czas temu w R0SJI doszło do niezwykle szokującego zdarzenia, którym zainteresowała się nawet tamtejsza telewizja. Na niebie ukazał się świetlisty krzyż na którym znajdował się Jezus. Całe wydarzenie spotkało się oczywiście z masą kontrowersji i spekulacji. Jedni uważają, że z całą pewnością natura tego objawienia jest boska, natomiast nie brakuje i osób, które deklarują,  że może to być efekt działalności tajnych organizacji i tworzenia iluzji.

Author: administrator

Share This Post On

Submit a Comment