Lady Gaga wyznaje: Syn królowej Elżbiety to Człowiek-Jaszczur! Nagrano coś dziwnego…

Lady Gaga to z całą pewnością, jedna z najbardziej znanych piosenkarek na świecie! Przez długi czas dziewczyna szokowała wizerunkiem ubierając się m.in. w strój z argentyńskiej wołowiny, czy tworząc teledyski z często dość dziwaczną fabułą! Od jakiegoś czasu wokalistka jednak widocznie spokorniała i zmieniła zarówno swój styl ubierania jak i muzykę na bardziej stonowaną i spokojną. Nie znaczy to, jednak że gwiazda dalej nie zaskakuje ludzi.

Na początku grudnia spore kontrowersje wzbudziło wyznanie Gaga, która powiedziała coś, co wszystkich przeciwników teorii spiskowych może faktycznie zadziwić. Artystka stwierdziła, że będąc na scenie zobaczyła w tłumie księcia Karola – jednak w niezwykłym stanie. Mężczyzna miał osiem stóp wysokości, żółte oczy, ostre zęby a jego skóra posiadała oznaki potężnego łuszczenia. Wokalistka jasno wyznała, że mężczyzna wyglądał jak prawdziwa hybryda, łącząca cechy gada i człowieka!

Na ile ile Gaga szuka rozgłosu, a na ile to coś więcej ciężko stwierdzić, ale warto wspomnieć że nie jest to pierwszy taki przypadek kiedy kogoś z rodziny królewskiej oskarża się o bycie  człowiekiem jaszczurem: Podobnie było kilka miesięcy temu, kiedy podczas jednego z wystąpień publicznych z królową Elżbietą stało się coś dziwnego. Sami zobaczcie nagranie! 

Author: administrator

Share This Post On

Submit a Comment