Odnaleziono Starożytną Tablicę Majów – “Zejdzie z Nieba” (NAGRANIE)

Ten czas według wielu osób miał być okresem, gdy świat bezpowrotnie przestanie istnieć, a ludzkość zostanie zniszczona! Swego czasu data ta była niezwykle popularna i przeniknęła do pop kultury, dzięki czemu powstał film o 2012 roku, który przedstawiał nadchodzący koniec świata. Kiedy jednak koniec nie nadszedł ludzie stwierdzili, że wszelkiego rodzaju przepowiednie kłamią, a  zniszczenie świata nigdy nie nadejdzie.

Niestety ta sytuacja jeszcze raz pokazała jak bardzo wielu z nas jest ograniczona i leniwa przez co woli wierzyć w bzdury wypisywane w sieci, zamiast samemu zainteresować się sprawą i przemyśleć fakty. Aby poznać szczegóły kliknij w nagranie poniżej:

Jeszcze przed nadejściem 21 grudnia 2012 pojawiały się liczne naukowe wypowiedzi osób, które rzeczywiście bardzo dobrze znają się na kulturze Majów i niejednokrotnie byli oni wręcz zszokowani faktami jakie narosły w okół całej daty. Przyznają oni, jednak że nie zawsze wszystkie były one błędne, bowiem dla Majów niezwykle ważna była liczba 13

Author: administrator

Share This Post On

Submit a Comment