Ewa Farna ostrzega przed Illuminati? Czy istnienie sekty władającej światem staje się faktem? (NAGRANIE)

Temat organizacji okultystycznych od dłuższego czasu stał się prawdziwym fenomenem. Coraz więcej osób zaczyna interesować się tą teorią – oczywiście najczęściej służy to bardziej ośmieszeniu całego tematu, jednak faktem jest, że przybywa coraz więcej zwolenników myśli, iż na Ziemi istnieje organizacja polityczna, która zmierza do przejęcia naszej planety i wprowadzenia tu czegoś, co ma nazywać się Nowym Porządkiem. Mają do tej grupy należeć prezydenci czy premierze ale też muzycy, piosenkarki czy aktorzy.

Ten Nowy porządek to ideologia, która ma na celu stworzenie jednego państwa i pozbycia się wszelkich różnic między ludźmi – Wszystko to odbędzie się  kosztem tak chorych pomysłów jak zmniejszenie populacji ludzi, gdyż mniejszą grupę łatwiej kontrolować, a także wszczepieniem ludziom urządzeń przez które w każdej chwili grupa będą wiedzieli gdzie ktoś się znajduje. Co więcej ta grupa ma być czymś w rodzaju dziwnej organizacji, która posługuje się okultystycznymi symbolami i umieszcza je w teledyskach i filmach by pokazać swoją władzę. Stąd właśnie w masie produkcji muzycznych czy filmowych mają znajdować się szachownice, znak jednego oka, czy rogi.

Czy wszystko to jest prawdą? Kto wie – jednak warto stwierdzić, że temat staje się coraz popularniejszy, a przy tym niestety przeraża coraz większą ilość ludzi. Co ciekawe całą tematykę teorii nie interesują się wyłącznie zwykli ludzie, ale nawet gwiazdy m.in. aktor Jim Carrey, który ostatnio niedawno mówił w programie telewizyjnym o dziwnej grupie, która spotyka się w lasach i omawia losy świata. Polskie gwiazdy również mają wiedzieć co nieco o tym temacie np. Ewa Farna, czyli piosenkarka stylu pop-rock, której muzyka jest niezwykle popularna. Piosenka, którą postanowiła umieścić na swoim albumie muzycznym naprawdę brzmi niezwykle niepokojąco. Czy w muzyce Ewa Farna umieściła ważny przekaz? Wszystko w NAGRANIU poniżej:

Author: administrator

Share This Post On

3 komentarze

  1. Szatan działa i ma coraz mniej czasu.Chce jak najszybciej zawładnąć jak największą ilością ludzi.Ale mu się to nie uda.Bo na przeciw złu wychodzi DOBRO i sprawi,że zostanie pokonany.Więc nie dajmy sobą manipulować.Bądźmy dla siebie życzliwi,pomagajmy słabszym od siebie i chorym.Dobro zawsze powraca a zło pochłania duszę , rodzi złe myśli i mrozi nasze serca.

Submit a Comment