UFO rozbiło się na Ziemi? Na nagraniu widać prawdziwego kosmitę?

Teorii spiskowych na temat UFO powstaje coraz więcej. Jedni twierdzą, że w niezidentyfikowanych obiektach latających znajdują się kosmici, którzy z jakiś nieznanych nam powodów nie chcą się ujawnić – Być może uważają, że nie jesteśmy na to gotowi. Kto wie. Jednak nie jest to jedyna teoria na pochodzenie UFO, bowiem niektórzy kojarzą je z przybyszami z przyszłości, którzy pojawiają się w naszych czasach, bo być może chcą nas przed czymś ostrzec lub też mogą po prostu chcieć zobaczyć jak wyglądały nasze czasy.

Nieważne zresztą kto w jakie teorie wierzy warto spojrzeć na bardzo interesujące nagranie, które przedstawia kilka ujęć rozbicia się UFO. Wyraźnie widać w pierwszym ujęciu wiele dziwnych małych obiektów, które wpadają do wody – jeden jednak z nich spada na skałę przez co wydobywa się z niego żółto-niebieski dym. UFO wygląda na biały pojazd z czymś na kształt reflektora, a najdziwniejszy jest fakt, że chwilę potem nad leżącym pojazdem pojawił się helikopter.

Czyżby należał On do jakieś organizacji, która ukrywa prawdę o kosmitach? Kolejne ujęcie ukazuje podobny biały pojazd, który leży w śniegu. Najbardziej jednak niezwykły jest fragment, w którym widać jak pewien mężczyzna ciągnie po ziemi małą postać wyglądająca jak prawdziwy kosmita!

Co sądzicie o nagraniu? Czy to prawdziwe ujęcia katastrof UFO na Ziemi?

https://www.youtube.com/watch?v=77skiM4VOBI

Author: administrator

Share This Post On