Nagranie Szaraka z kanałów? Nagranie Obcego pokazała nawet telewizja!

Teoriami spiskowymi i niezwykłymi zjawiskami zazwyczaj nie zajmują się telewizje, jednak raz na jakiś czas dzieją się wyjątki. Hiszpańska telewizja poinformowała ostatnio odbiorców o dość szokującym wydarzeniu, a  także pokazała zagadkowy film nagrany kilka lat temu w Kanadzie. Na nagraniu widać dziwną istotę z białą lub szarą głową, która wysuwa głowę z rury kanalizacyjnej.

Nagranie spotkała się z licznymi kontrowersjami. Niektórzy uważają, że ktoś musiał sobie robić po prostu żarty, choć nie brakuje i argumentów, że mógł to być prawdziwy szarak, czyli gatunek obcych, który ma stać za największą ilością porwań ludzi z Ziemi w celu eksperymentów, badań itd. Szaraki są opisywane jako wyjątkowo niskie istoty z dość dużą głową. Ich nazwa ma się brać od ich skóry która ma szare zabarwienie, choć niektóre osoby które ich spotkały twierdzą, że są to tylko kombinezony, a nie ich prawdziwa skóra.

Pozostaje pytanie, co Szarak miałby robić w rurze kanalizacyjnej? Niektórzy uważają, że może być ona połączona z wejściem   do wnętrza lub zewnętrza Ziemi – zależnie od tego która teoria wydaje nam się prawdziwa: Czy teoria niebocentryzmu, według której to My żyjemy w środku Ziemi lub teoria Agharty, czyli mitycznego świata który znajduje się wewnątrz naszej Planety.

 

Author: administrator

Share This Post On

Submit a Comment