W Tej Jaskini odkryto prawdę o początkach Człowieka! “Pochodzimy z Kosmosu, nie z Ziemi” (NAGRANIE)

Mieszkańcy miasta w Środkowym Meksyku Puebla odnaleźli niezwykłą jaskinię w której na ścianach i na rozrzuconych kamieniach ukazane są dość niezwykłe wizerunki, które mogą zszokować wiele osób.

Konkretnie chodzi tu o podobizny bardzo dziwnych, humanoidalnych istot o ogromnych głowach. Odkrycie zostało dokonane w marcu 2017 i dość szybko pojawiło się tam wielu niezależnych ekspertów, którzy chcieli przyjrzeć się bliżej sprawie, a także dziennikarz Javiera Lopez Diaza, który pracuje w CincoRadio.  Miejsce zostało nazwane Jaskinią Kosmitów! Czy jest to dowód na istnienie obcych?

Dziennikarz stwierdził, że być może podobizny te ukazują kontakt z obcymi cywilizacjami, które miały miejsce podczas rozwoju Majów czy Azteków. Wyznał też, że to odkrycie może całkowicie zmienić historię świata przedstawioną przez naukowców, którzy w swoich wyjaśnieniach zawsze trzymali się z daleka od historii o obcych odwiedzających naszą Planetę. To jednak nie wszystko – badacze analizując podobizny wysnuli dość ciekawe wnioski… Wszystko w nagraniu poniżej: 

Author: administrator

Share This Post On

Submit a Comment