Agencja Kosmiczna ujawnia przełomowe zdjęcia z Księżyca “Tego nikt dotąd nie wiedział” (NAGRANIE)

Agencja badająca zajmująca się tematyką UFO i kosmitów zwana jako HOUSTON, TX zaskoczyła jakiś czas temu swoich odbiorców twierdząc na Księżycu uchwycili coś niezwykłego. Agencja nie dysponuje pieniędzmi jak NASA ale stara się zbierają finansowe środki by kupować nowoczesne gadżety. Księga miała zostać znaleziona pośród szczątków UFO odkrytych na dole Wielkiego Kanionu wiosną 1994 roku! Biblia kosmitów została napisana skomplikowanymi symbolami, które jednak badaczom udało się złamać wykorzystując wzory matematyczne. W jakiego Boga wierzą kosmicznej:

Co ciekawe księga opisuje iż obcy faktycznie wierzą w Boga, który jest  siłą, która stworzyła wszechświat. W Biblii tej znajdziemy też bardzo dużo słów, dotyczących moralności i rzeczy, których nie wolno robić jak kradzieże, czy odbieranie życie. Czy to największy sekret Księżyca?

Najciekawszy jest jednak fakt najcięższego przewinienia jaki podaje księga. Ten grzech nie wydaje się niczym przerażającym, a jednak wydaje się, że dla obcych to coś bardzo ważnego i złamanie tego jest bardzo nieprzyjazne. Niezwykłe zdjęcia jakie wykonała agencja kosmiczna z Azji Wschodniej i publikując je wywołała prawdziwą burzę. Czy Księżyc ma jeszcze tak wiele tajemnic? Wszystko W NAGRANIU PONIŻEJ: 

Author: administrator

Share This Post On

Submit a Comment