Sia wyjawia prawdę o satanistyczne sekcie Illuminati i pakcie który podpisała by stać się sławną? (Nagranie)

Sia należy do bez wątpienia najbardziej kontrowersynych piosenkarek świata! Dziewczyna choć występuje na scenie bardzo często ukrywa swoją twarz poprzez perukę, a same jej teledyski często wzbudzają dość skrajne emocje. Wśród zwolenników teorii spiskowych Sia jest jedną z ważniejszych postaci przede wszystkim przez fakt, że nie tylko dziewczyna śpiewa, ale też piszę teksty swoich piosenek i bardzo często także innych artystów i to w sporych ilościach, dzięki czemu ma okazje ukrywać w nich tajemnicze przekazy.

Dziś chcieliśmy Wam jednak przedstawić jedną z jej piosenkę, która znalazła się na wydaniu deluxe jej ostatniej płyty. Utwór nosi tytuł Jesus Wept, czyli po polsku Jezus Zapłakał. Jest to dość szokujący tytuł – zwłaszcza że gwiazda jest według teorii \ kimś kto ma być maskotką  masońskiej grupy, która posądzana jest o satanizm. Według teorii   wiele gwiazd miało stać się sławnymi podpisując pakt z demonami, którego cena jest najwyższa z możliwych. Sia nie ma być wyjątkiem i wiele osób twierdzi, że to właśnie w piosence Jesus Wept dziewczyna o tym opowiada. Sia śpiewa: Jezus zapłakał i uniósł mnie, bym zmartchwystała. Przyjaciele pod wpływem nie dadzą ulgi. Wiara powoli wychodzi.Słyszłam płacz który należał do mnie. Zapłonełam chcąc przetrwać.

Niektórzy sądzą, że Sia w tej piosence wyjawia, że wiara w Jezusa jest w niej coraz silniejsza pomimo tego co uczyniła i nie może teraz tego w żaden sposób zatuszować. W innej bardziej znanej piosence która  nosi tytuł Alive Sia porusza dość podobny temat, choć śpiewa bardziej wprost o swoim pakcie,ale też swojej chęci zmiany: Mam bilet, który prowadzi tam gdzie wszelkie demony. Zobaczyłam całe życie w twarzy nieznajomego. Odebrałeś mi wszystko, ale ja oddycham.

Author: administrator

Share This Post On

Submit a Comment