Watykan Zna Datę Końca Świata? Ta Biblia Ujawnia Prawdę! (NAGRANIE)

Każdy z nas wie, że Jan Paweł II przez wiele osób był chwalony za dokonywanie cudów – Mowa tu o zdolności uzdrawiania, dzięki której m.in. wyleczył kobietę z  bezpłodności, czy uratował życie chłopca. Tymczasem mało kto wie, że Papież Jan Paweł II pewnej nocy przeżył coś niezwykłego, ale i bardzo niepokojącego.

Ta tajemnicza istota od lat jest inspiracją wielu obrazów i tajemnic. Ona opisała mu tajemniczą przyszłość świata. Według słów Papieża mówiła też na temat Polski. Na pewno były to bardzo trudne i mroczne słowa, które tak mocno wpłynęły na Papieża, że nie potrafił ich wytrzymać. To musiała być naprawdę smutna sprawa dla Jana Pawła II.

To szokujące zdarzenie zostało opisane np. w książce z 1995 roku pt. Dotknięcie Boga. Wydarzenie to jest szeroko komentowane na różnego rodzaju portalach i wiele ludzi zastanawia się co owa przepowiednia zapowiada? Czy chodzi tu o te bardziej przerażające wydarzenia opisane w Apokalipsie Jana, a może mowa tu o  bitwie lub czymś zupełnie innym? Jak sądzicie? Czy Watykan zna datę ostatecznego końca? Wszystko w nagraniu poniżej:

Author: administrator

Share This Post On

Submit a Comment