Dziewczynka z Polski ujawnia Czwartą Tajemnicę Fatimską? To nagranie szokuje!

Tajemnice Fatimskie dalej wzbudzają olbrzymie emocje! Miały one zostać przekazane w okresie od 13 maja do 13 października 1917 roku przez Matkę Jezusa Maryję trójce osób. Pierwsza tajemnica ukazywała morze ognia oraz demony i dusze, które w nim pływały. Pokazywała co czeka dusze złych ludzi w chwili gdy ich ciało straci wszelkie siły

Druga tajemnica dotyczyła Rosji. Trzecia tajemnica natomiast opisywała Ojca Świętego i wiele innych osób duchownych którzy kierowali się na bardzo stromą  górę, gdzie znajdował się krzyż! Na szczycie góry wszyscy jednak zostali zniszczeni. Od dawna jednak nie brakuje teorii, iż istnieje jeszcze coś więcej poza tymi opisami – coś co czasami określa się jako Czwartą Tajemnicę Fatimską. 

Czy ta tajemnica istnieje. Niektóre wyznania duchowych zajmujących się Fatimą są naprawdę bardzo niepewne. Czyżby Watykan wiedział dużo więcej na temat objawienia Matki Jezusa niż nam ujawnił, a może ten sekret wiąże się z ogromnymi zarobkami i wieloma turystami odwiedzającymi Fatimę i stąd tyle sekretów…Na temat Czwartej Tajemnicy Fatimskiej dowiecie się wszystkiego w NAGRANIU poniżej:

Author: administrator

Share This Post On

Submit a Comment