W Scooby Doo poruszono wątki obcych, Anunnaki i tajemniczej planety Nibiru! (NAGRANIE)

Scooby Doo to seria filmów, kreskówek, gier, a nawet komiksów. Seria ta opowiada historię psa Scooby Doo, który razem z przyjaciółmi rozwiązuje zagadki detektywistyczne o podłożu paranormalnym. Najczęściej są to jednak tylko na pozór nadprzyrodzone zjawiska, bo czarne charaktery są tylko przebrane za nadnaturalne byty, choć kilka razy występowały i prawdziwe nadprzyrodzone byty jak czarownice, zombie.

Kreskówek o Scooby Doo były dużo, jednak jedna jest najbardziej paranormalna. Nazywa się Scooby Doo i brygada detektywów, w której poruszono wątek wielu teorii konspiracyjnych jak dźwięki które kontrolują ludzi oraz Anunmaki. Anunnaki warto wspomnieć według mitologii to bogowie w religii Sumerów, którzy stworzyli człowieka. Stworzyli go głównie jako siłę roboczą, choć nie można nie wspomnieć, że przekazali mu ogrom też wiedzy i mądrości.

Konspiracyjne historie na temat Anunnaki pokrywają się trochę z mitologią, choć nie do końca. Te teorie głoszą, że Anunnaki to obcy, którzy przybyli z planety Nibiru na Ziemię bo zdobyć złoto, które w ich domu było już na wykończeniu, a ten materiał był im niezbędny do tworzenia kosmicznych pojazdów. Czy seria Scooby Doo ma związek z aktualnymi wydarzeniami, z ujawnieniem nagrań UFO, z prawdziwymi obcymi? Jak sądzicie?

Author: administrator

Share This Post On