CHlNY ujawniają prawdziwe zdjęcia z Księżyca? Bardzo różnią się od tych z NASA! (Nagranie)

Jeśli chodzi o Kosmos to kojarzy nam się on z czymś niesamowitym, tajemniczym, niezbadanym. Jednak już z czasem może nam przywodzić na myśli takie słowa jak: hałaśliwy, niespokojny i komercyjny. Wszystko dlatego, że wizje wycieczek w Kosmos powoli będą stawały się czymś normalnym, dostępnym dla wielu ludzi i już niedługo Kosmos nie będzie aż tak niedostępny i sekretny jak dotąd myśleliśmy i czuliśmy.

A to już tylko krok od wyświetlania w Kosmosie reklam, tworzenia kin, centrum handlowych i wielu innych ciekawych, choć powtarzalnych miejsc. W każdym razie Kosmos staje się dla nas czymś mniej tajemniczym, czy jednak na pewno… Czy poza Ziemią żyją istoty o których dotąd nie mamy pojęcia, a może jednak większość z nas nie ma pojęcia?

W rzeczywistości wielu z nas nawet nie wie jak wygląda Księżyc, bo mamy w głowach tylko pewne schematy a jednak w rzeczywiści Srebrny Glob wygląda zupełnie inaczej. To dla wielu naprawdę coś niezwykłego, wystarczy spojrzeć jak duże zamieszanie wywołały te fotografie. Zresztą sami zobaczcie je w NAGRANIU poniżej:

Author: administrator

Share This Post On