Zakonnica miała wizję! W Polsce zaraz stanie się coś STRASZNEG0 (Nagranie)

Proroctwa to temat, który od dawna fascynuje ludzi. Wiele osób kocha zaczytywać się w proroctwach dotyczących takich tematów jak koniec świata, przepowiednie dla Polski, wizje dotyczące obcych cywilizacji czy ukrytych sekretów. W historii było wiele osób które przepowiadały przyszłość.

Najsłynniejszymi z nich są bez wątpienia takie postacie jak Nostradamus czy Baba Wanga. Oboje jednak przepowiadali przyszłe wydarzenia w różny sposób. Nostradamus był astrologiem i czytał przyszłość z gwiazd i położenia planet. Wyliczając skomplikowane wzory, badając niebo twierdził, że potrafi odczytać przyszłe zdarzenia. Baba Wanga była natomiast osobą, która straciła wzrok. Z czasem na rzecz braku fizycznego wzroku zyskała dodatkowy zmysł. Zmysł, który miał pozwalać jej poznawać przyszłe zdarzenia.

Dziś jednak nie będzie temat Baby Wangi ani Nostradamusa, ale innego jasnowidza. Chodzi to o polskiego parapsychologa, który poza przepowiadaniem przyszłości miał objawiać też inne niesamowite moce i zdolności. Skupmy się przede wszystkim na jednej z jego najbardziej kontrowersyjnych przepowiedni. Jest to proroctwo, które kto wie może wypełnić się i to już naprawdę niedługo i co ciekawe dotyczy właśnie przyszłości Polski. Zdaniem tej zakonnicy Polska musi być teraz wyjątkowo ostrożna, bo to zaraz nadejdzie będzie przełomowe. Wszystko w nagraniu poniżej:

Author: administrator

Share This Post On