Żona Księcia Harry’ego jest Robotem?Nagranie zadziwia

Na temat rodziny królewskiej od dawna jest wiele spekulacji i licznych kontrowersji. Wiele z nich dotyczy właśnie królowej Elżbiety – Są ludzie, którzy wprost twierdzą, że kobieta nie jest człowiekiem, ale istotą pozaziemskiej cywilizacji. Czy to tylko puste teorie? Kto wie, ale trzeba przyznać, że to nagranie naprawdę zadziwiaj.

Otóż chodzi o Księżną Megan i księcia Harrego. W siec pojawiły się tajemniczego ujęcia na których Megan zdaniem wielu osób przypomina bardziej maszynę niż człowieka… W każdym razie te nagranie naprawdę wzbudziło bardzo wiele emocji.

Choć są osoby, które są przekonane, że to kolejny dowód, że wiele osób publicznych jest pod wpływem tajemniczego projektu, który ma sięgać dokonań niemieckich specjalistów którzy pracowali nad możliwościami mieszania ludiom w głowie i usuwania wspomnień. Ludzie którzy są poddani takim projektom często przypominać człowieka i zachowują się wręcz irracjonalnie gdyż ich umysł jest obciążony i często wyczyszczony ze zbyt dużej ilości wspomnień. Czy kobiecie została usunięta pamięć? Co sądzicie o tajemniczym nagraniu?

Author: administrator

Share This Post On