Naukowcy ujawniają “Księżyc UMlERA” (Nagranie)

Księżyc to naturalny satelita Ziemi. Wiele osób uważa, że może być bardzo powiązany z tajemnicami naszej planety, ale to nie wszystko… Przepowiedni na temat końca świata z roku na rok przybywa. Na szczęście jednak żadna z nich jak dotąd się nie spełniła, choć spełniały się niektóre te dotyczące mniejszych zniszczeń. 

Naukowcy jednak zgodnie donoszą, że choć coraz więcej osób przez niespełnione proroctwa zaczyna wątpić w ostateczne zniszczenie Ziemi to jednak taki  scenariusz w końcu się spełni. Niestety choć Księżyc kojarzy nam się z miłością, tajemnicą i magią to jednak to co się z nim dzieje to już coś na co trzeba się przygotować. Tego niestety nie zmieni nic ani żadne sentymenty ani nawet ogromne pieniądze. To jednak tylko kwestia czasu. I nie są to żadne przepowiednie, przeczucia czy tradycje na Halloween ale naukowe opinie. 

O tym co aktualnie dzieje się na Księżycu w nagraniu poniżej.  Mają to być wydarzenia przełomowe, które w przyszłości zmienią wszystko. W Kosmosie jest wiele tajemnic, a jedna z nich jest ściśle związana z naszym satelitą, czyli Księżycem. Jednak już niedługo czekają go liczne przemiany, niekoniecznie zbyt pozytywne. O tym w nagraniu poniżej:

Author: administrator

Share This Post On

Submit a Comment