Niesamowite objawienie w Polskim Kościele! NAGRANO Maryję!

Gdy patrzymy w niebo czasem możemy dostrzec coś naprawdę niezwykłego. Może to być objawienie, tajemnicze stworzenie albo jak w tym przypadku świetlisty promień i inny niezwykły symbol. To właśnie zauważyli ludzie w Ukrainie i naprawdę widok był niesamowity. Pytanie co się za tym kryje? Czy to jaki znak dla Ukrainy mrocznych wydarzeń ale i dla Polski?

Widać na nagraniu, że ludzie naprawdę są w niemałych emocjach obserwując potężne światło wyłaniające się z nieba. Wyjaśnień było wiele. Bardziej wierzący uważają, że może to być znak dotyczący jednej z religii… Inni znowu łączą to raczej z tematem kosmitów. Każdy chciał nagrać to swoim telefonem komórkowym i kamerą by pokazać reszcie. Czy kryje się za tym paranormalne zjawisko?

Warto wspomnieć, że rząd szybko próbował uspokoić sytuację łącząc to ze zjawiskami atmosferycznymi. Nie wiadomo jaka jest prawda. Czy ktoś próbuje coś ukryć, a może prawda o kosmitach wychodzi powoli na jaw lub może rzeczywiście to objawienie i cud . Czy ten znak o tym świadczy? Sami zobaczcie i dajcie znać co o tym myślicie? Czy w Polsce wydarzył się cud. Wszystko w nagraniu:

Author: administrator

Share This Post On