Pracownik NASA mówi w telewizji na żywo: Stworzyli nas Kosmici. Oto DOWÓD “Świat powoli poznaję prawdę o początkach”

Dla wielu może być trudne zrozumienie, że żyją tak krótko w tak ogromnym i wspaniałym Wszechświecie, a poznali tylko jego maleńką drobiną czyli Ziemię i to też z pewnością nie w całości. Jest tak wiele planet, gwiazd, asteroid. Tak ogromny jest Wszechświat, a nigdy na żywo nie ujrzymy jego piękna. To przykre, ale nie dotyczy to jednak wszystkich gdyż ten człowiek udał się poza Ziemię i widział niezwykłość Kosmosu.On był astronautą, który w czasie misji Apollo 9 był w sztabie wspierających na Ziemi . W czasie misji Apollo 12 natomiast był rezerwowym astronautą, natomiast już podczas misji Apollo 15 był już pełnoprawnym członkiem grupy, której statek w 1971 roku wylądował na Srebrnym Globie .

To podczas właśnie tej misji umieszczono małą figurę astronauty na Księżycu, która zwie się Poległy Astronauta. Widzicie ją teraz na zdjęciu. Niestety w czasie misji nie miał możliwości pospacerować po powierzchni Księżyca, gdyż jego zadania były inne. Natomiast warto wspomnieć że wybrał się on na kosmiczny spacer by naprawić mechanizm znajdujący się na zewnątrz.

Jak wspomina ujrzał wtedy niezwykłe widoki zarówno Księżyca jak i Ziemi. Z tą misja związana jest też pewna kontrowersja gdyż astronauci wzięli ze sobą w Kosmos koperty ze znaczkami, które potem sprzedali. Tłumaczyli potem, że pragnęli zabezpieczyć przyszłość swoich ukochanych dzieci. Niedawno jednak wybuchał kolejna kontrowersja z udziałem astronauty. Otóż w czasie programu na żywo powiedział, że to ludzie są obcą cywilizacją, która przybyła na Ziemię. NAGRANIE jest poniżej:

Author: administrator

Share This Post On