W Bułgarii odkryto wejście do wnętrza Ziemi – Tam żyje coś niezwykłego „Prawdę o tym ujawnili już ludzie Starożytni”

Czy wiemy wszystko o tym co dzieje się lub działo na Ziemi? Oczywiście, że nie. Co jakiś czas wyciekają różne dokumenty na temat tajemniczy rzeczy, które działy za zamkniętymi drzwiami obozów, zamkniętych miejsc. Wiemy już, że trwały badania nad kontrolą umysłu, nad paranormalnymi zdolności i UFO i były przeprowadzane przez rządowe służby. Wcześniej nikt w to nie wierzył, a jednak… Czy w tym przypadku jest podobnie?

Ta tajemnicza dziura od lat jest obiektem wielu legend, tajemnic i niezwykłych historii. Dziś coraz mniej ludzi o niej pamięta, ale starsi dalej wspominają chwilę gdy na dwa lata ich życie bardzo mocno się zmieniło. Nagle w wsi pojawiło się mnóstwo wysoko postawionych osób, tłumy naukowców, którzy badali… właśnie co.

Co ciekawe szybko pojawiły się tam i inne tajemnicze postacie, które miały za sobą niezwykłą przeszłość. Te osoby miały posiadać zdolności widzenia zarówno przeszłości, przyszłości jak i teraźniejszości. Co odkryto w zakamarkach tajemniczego miasta i czy jesteśmy gotowi poznać o tym prawdę? Wszystko w nagraniu poniżej:

Author: administrator

Share This Post On