Astronauta z NASA mówi w telewizji na żywo “Ludzie nie są z Ziemi. Dowód szukajcie w…”

Temat początków życia na Ziemi to coś co od dawna fascynuje zarówno naukowców, filozofów, artystów, ale też właściwie każdy człowiek choć kilka razy w życiu o tym pomyślał. Wiele osób tłumaczy to sobie za pomocą religii i wierzeń, czyli iż ludzie, zwierzęta, rośliny i wszystko powstało za sprawą bogów lub jednego boga. Jaka jest więc prawda?

Oczywiście to trudne pytanie. Być może życie powstało jednak w mniej mistyczny sposób. Może to nauka stoi za stworzeniem życia na życie? Czy człowiek został zaprojektowany i stworzony za pomocą skomplikowanej inżynierii genetycznej? Ci naukowcy uważają, że ta teoria jest bardzo prawdopodobna – tym bardziej gdy spojrzymy na bardzo dziwne zapisy w naszym DNA.

Ci naukowcy odkryli zastanawiający zapis w DNA, który ich zdanie nie może być przypadkiem. Co więcej twierdzą, że jesteśmy od początku zaplanowanymi organizmami, jednak to nie kwestia boskich sił, ale naukowców z innych planet. Czy tak właśnie jest? Astronauta w telewizji powiedział coś niezwykłego. W NAGRANIU poniżej wypowiedź

Author: administrator

Share This Post On