Archeolodzy odkrywają dziwne stworzenia! Mówiła o nich Biblia! (NAGRANIE)

Biblia była badana przez wielu naukowców, badaczy i filozofów. Wiele osób twierdziło, że święta chrześcijan kryje przed nami wiele zagadek a odkrycie ich nie jest łatwo, bo sporo tam jest pisane ukrytymi przekazami i nieznaną symboliką. Biblia opisuje niezwykłe zdarzenia jak stworzenie świata, ludzi, ale też koniec naszego świata i ponowne przyjście Jezusa Chrystusa.

Biblia opisuje też niezwykłe istoty. Wspomina o tym, że w wodzie i na lądzie żyją stworzenia potężne. Wiele z nich nasza nauka nie zna. Być może kiedyś je pozna, ale czy będzie na to gotowa? To co znaleziono pod pewną posiadłością może być znaczną poszlaką. Te istoty były opisane w Biblii, ale też w mitologiach. Odkryto tam niezwykłe stworzenia, które być może potwierdzają słowa Biblii.

To jednak nie wszystko bo dzięki technologii wiemy już jako one wyglądają i naprawdę to zadziwia. Wszystkie materiały znajdziecie w nagraniu poniżej. Myślicie, że to odkrycie otworzy przed nami coś nowego i pokaże, że prawdy warto szukać też w przekazach religijnych:

Author: administrator

Share This Post On