Nibiru – Planeta Twórców Człowieka! NASA po raz pierwszy mówi o Planecie X

Czy prawda o Nibiru została już poznana i to wiele lat temu? Ten człowiek właśnie o niej pisał. Wiele osób w różnych przepowiedniach i proroctwach doszukuje się spełniających się wydarzeń, które dzieją się aktualnie. Nie każdy wierzy w przepowiednie, jednak sporo osób jest nimi zainteresowanych przede wszystkim ze względu na ciekawość. Wszystko w filmie poniżej:

W historii było sporo osób dotkniętych rzekomo darem widzenia przyszłości np. Baba Vanga, czy ojciec Pio. Ostatnio przedstawialiśmy Wam wizję pewnej zakonnicy z Polski, która stwierdziła, że świat czeka potworna kara, jednak to wszystko jest niezbędne by przygotować świat na nadejście Jezusa. Ojciec Pio głosił, że świat nie ma zbyt wiele czasu. Ważne jest by przygotować na ten trudny czas. Co ciekawe Pio pisał, że na ten czas należy przygotować się na kilka sposobów. Zarówno pod względem duchowym jak i ziemskim.

Naukowiec pisał o tajemniczym zjawisku w Kosmosie, które na zawsze zmieni całą Ziemię. Przed nami niezwykłe zdarzenie i jeśli się na nie przygotujesz poradzisz sobie. Naukowiec NASA w nagraniu ujawnia prawdę jeśli chodzi o Nibiru:

Author: administrator

Share This Post On

Submit a Comment