Tajemnicze przepowiednie POLSKIEJ Zakonnicy wypełniają się? (NAGRANIE)

Przepowiednie fascynują ludzi od dawna. Jest to niezwykłe, że wiele lat temu ktoś mógł przewidzieć coś co dzieję się dopiero teraz, często używając nadnaturalnych zdolności. Wszystko w nagraniu poniżej:

Właśnie tak było z ta zakonnicą, która już będąc małą dziewczynką doświadczała wizyt Jezusa, która czasem się śmiał, a czasem płakał. Mesjasz opowiadał jej o przyszłości Polski, która nie zawsze będzie piękna, ale niezwykła. Dla świata nadchodzą ciężkie chwile, ale to wszystko ma mieć swój cel i dzięki temu pewnego dnia ma nastać dobroć i miłość.

Poznajcie przepowiednie tej zakonnicy, która widziała Jezusa, rozmawiała z nim i jak sama twierdzi dostrzega czasem demony i to najczęściej przy ludziach, którzy posiadają władzę. Wszystko w nagraniu powyżej!

administrator

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Next Post

Tajemniczy list Ojca Pio przepowiadający przyszłość. Jego treść szokuje! (NAGRANIE)

nie Cze 16 , 2019
Wiele osób w różnych przepowiedniach i proroctwach doszukuje się spełniających się wydarzeń, które dzieją się aktualnie. Nie każdy wierzy w przepowiednie, jednak sporo osób jest nimi zainteresowanych przede wszystkim ze względu na ciekawość. Wszystko w filmie poniżej: W historii było sporo osób dotkniętych rzekomo darem widzenia przyszłości np. Baba Vanga, […]