Polak był w Piekle – Widział Papieża Benedykta… (NAGRANIE)

Papież Benedykt XVI – To postać, która wzbudza wiele emocji. Pewnie przez to, że tak bardzo różnił się od papieża Franciszka. Sama idea dwóch papieży już jest niezwykła, a fakt że ich poglądy są naprawę dość różne jeszcze bardziej wszystko komplikuje. Tym bardziej tak dziwią doświadczenia Polaka, który na chwilę wyszedł ze swojego ciała i widział coś niesamowitego.

Dlaczego postanowiłem ujawnić światu prawdę o mojej wizycie na drugiej stronie? Czy robię dobrze, a może lepiej milczeć, przecież dobrze wiem, że to co chce ujawnić raczej nie przyniesie mi przyjaciół, a raczej zapewni wrogów i nieprzyjaciół. Nie przyniesie mi to też raczej żadnych pieniędzy – Książki dla pisarzy rzadko przynoszą wielkie zarobki, a temat mojej jest pełny emocji i nie wiem czy któreś wydawnictwo zdecyduje się wydać moją pracę.

A napracowałem się nad tym – właściwie cały czas pracuje i dopieszczam to co chce przekazać światu. A więc zacznę może od początku… Od chwili kiedy przyszedłem na świat i już wiedziałem, że niedługo spotkam diabła… Ne, no żartuje… Właściwie od początku nie działo się nic szczególnego – Urodziłem się i sobie żyłem. Czasem się śmiałem, czasem płakałem, odnosiłem większe sukcesy, mniejsze, czasem ponosiłem porażki. I tak właśnie było tym razem. A właściwie to wiele porażek. Zwaliło się na mnie zbyt wiele przykrości i smutku. Najpierw odeszła moja mama. Oczywiście była już starszą osobą, ale zawsze jakoś się trzymała. Zawsze przy mnie była. Co stało się z duszą papieża? O tym wszystkim w nagraniu poniżej:

Author: administrator

Share This Post On