UFO nagrane w Trójkącie Bermudzkim! Czy mieszka tam Obca Cywilizacja?

Trójkąt Bermudzki jest miejscem w rejonie Bermudów, w którym od wielu lat ma dochodzić do zjawisk paranormalnych i innych niezwykłych zdarzeń jak np. anomalie magnetyczne, które wpływają na błędne działanie kompasu. Ma tam występować  duża ilość zaginięć statków np. w 1880 roku statek “Atlantyk” zaginął tam razem z 300 osobami – co najdziwniejsze zarówno o nim, czy nawet szalupach  i ludziach ślad po prostu wyparował. 

Inny statek zbiornikowiec V. A. Fogg zdąrzył nawet wysłać sygnał SOS i współrzędne, jednak po chwili od nadania wiadomości nastąpiła cisza. Statek co prawda udało się odnaleźć, jednak nie było w nim nikogo z załogi, choć wszystkie szalupy były na miejscach – Jedyną osobą, którą odnaleziono był kapitan, który siedział w fotelu – niestety nie żył! Nie tylko statki znikały, ale także samoloty np. Star Ariela w 1949 roku. Jeszcze bardziej zagadkowa była historia, której świadkami były osoby, które zajmowaly się obsługą radaru w Miami. Nagle zupełnie niespodziewanie jeden z samolatów zniknął z radaru, w czym wywołał panikę ze strony pracowników lotniska. Okazało się, jednak że po chwili znowu się pojawił, a nawet szczęśliwie wylądował: Pasażerowie byli zaskoczeni doniesieniami o ich rzekomym zniknięciu i zupełnie nie zauważyli, że coś takiego się stało: Okazało się  jednak potem, że zegarki osób które były w samolocie są spóżnione o 10 minut!

Wielu ludzi od dawna fascynuje temat Trójkątu Bermudzkiego i próbują wyjaśnić  fenomen dziwnych zniknięć. Naukowcy twierdzą, że prawdopodobną przyczyną zniknięć są erupcje metanu, który wydobywa się ze szczelin podwodnych. Gdy miesza się on z wodą powstaje płyn, w którym gdy znajdzie się statek sprawia, że z duszą szybkością maszyna zaczyna tonąć. Metan, który może pojawić się tam także  w powietrzu może być też przyczyną  utrudnień dla samolotów. W tym miejscu mają też dość często występować trąby wodne, które mogą być przyczyną katastrof.  Bardziej alternatywnej teorie na temat zniknięć w Trójkącie Bermudzkim dotyczą przede wszystkim kwestii UFO i kosmitów. Nagrań tajemniczych obiektów z tego rejonu naprawdę sporo, a teorie o tym, że obcy mogą mieszkać na dnie Mórz i Oceanów dziś nie są niczym nowym. Ludzkość do dziś ma naprawdę słabą technolgię, jeśli chodzi o wodne wyprowawy, a świat podwodny poznaliśmy w bardzo nikłym procencie. Nic więc dziwnego, że wiele osób jest przekonanyh, że jeśli faktyczie obcy przebywają czasem na Ziemi to z pewnością muszą ukrywać się w głębinach. Być może kosmici mają tam swoje własne miasta i być może ludzie od dawna mieli sobie zdawać z tego sprawę czego efektem są historie o Atlantydzie czyli tajemniczej i przepiękej krainie gdzie diamnety miały być wręcz pospolite, a jej mieszkańcy mieli być potomkami boga Oceanów Posejdona, więc  z pewnością dysponowali wieloma niezwykłymi zdolnościami. Pewnego dnia jednak kraina tam została zatopiona. Historia Atlantydy jest naprawdę interesująca. Czyżby było to dawne królestwo obcych na Ziemi, którzy według wielu przekazów mieli od dawna ukazywać się ludziom i byli brani za bogów – te historie sa opisywae w wielu religiach jak hinduizm, religia Starożytneg Egiptu i także chrześcijaństwo. W Hinduzimie naprzykłąd istnieje epos Mahabharata gdzie opisywana jest tajemnicza broń bogów, która w dziwny sposób kojarzy sie z bronią jądrową. Oto fragment starożytnego eposu: Żarząca się kolumna dymu i płomienia, jasna jak dziesięć tysięcy słońc, wzrosła w całej okazałości. To była nieznana broń, żelazny piorun, gigantyczny posłaniec śmierci, który zredukował do popiołów całą rasę Vrishnis i Andhakas. Trupy były tak spalone, że nierozpoznawalne. Włosy i paznokcie wypadły, ceramika wybuchła bez widocznej przyczyny a ptaki stały się białe. Po kilku godzinach wszystkie produkty zostały zatrute.

Biblia również obfituje w wiele zagdkwych opisów. Księga Ezechiela opisje np. tajemniczy rydwan Jahwe, którym poruszał sie Bóg i który lśnil wielkim blaskiem. Czy Biblia opusuje tu statek kosmitów?

Ponad sklepieniem, które było nad ich głowami, było coś, o miało wygląd szafiru, a miało kształt tronu, a na nim jakby zarys postaci człowieka. 27 Następnie widziałem coś jakby połysk stopu złota ze srebrem, <który wyglądał jak ogień wokół niego>. Ku górze od tego, co wyglądało jak biodra, i w dół od tego, co wyglądało jak biodra, widziałem coś, co wyglądało jak ogień, a wokół niego promieniował blask. 28 Jak pojawienie się tęczy na obłokach w dzień deszczowy

Wówczas podniósł mnie duch i usłyszałem za sobą odgłos ogromnego huku, gdy chwała Pańska unosiła się z miejsca, w którym przebywała. 13 Ten ogromny huk to szum uderzających o siebie skrzydeł istot żyjących i odgłos kół obok nich.

Warto wspomieć, że to nie jedyny religijy opisow statku obcch, którzy może przypomniać latający tron. W hinduizmie w starożytych tekstach fukcnoouje pojęcie Wimana, czyli statek bogów dzięki któremu bogowie przybyli na Ziemią z gwiazd. Teraz widzicie poglądowy obrazek Wimanu ze starytnego eposu.

Czy te wszystkie starożytne opisy mogą świadczyć, że Bóg, bogowie i inne tajmmnicze istoty z różnych wierzeń to tak naprawdę kosmici? Czy zatopona Atlantyda  czyli miasto kosmitów może znajdowac się w Trojkącie bermdzukim? Czy to dlatego dzieiej się tam tak wiele dziwnych zdarzeń.Nie można nie wspomnieć też, ż Krzysztof Kolumb twierdził, iż w rejonie Trójkąta ujrzał dziwne światła, które wydawały się tańczyć. Niektóre osoby zajmujące się ezoteryką twierdzą iż na tamtym terenie występuje specyficzna energia i otwierają się tam portale do innych wymiarów. Zobaczcie nagranie UFO w Trójkącie Bermudzim, które uchwycono we wrześniu 2009 roku!

Author: administrator

Share This Post On

Submit a Comment