Recenzja książki: Danuta Adamska-Rutkowska oraz Danuta Dudzik “Kwantowa rzeczywistość”

Czy nauka i zjawiska paranormalne mogą ze sobą współgrać i w pewien sposób nawet się przenikać? Okazuje się że tak, a dowodem na to jest książka pt. Kwantowa rzeczywistość. Naukowe dowody na istnienie zjawisk paranormalnych napisana przez  doktor Danutę Adamską-Rutkowską, a także Danutę Dudzik, które spotkały się zupełnie przypadkiem w sieci i które połączyła niezwykła więź! Obie panie bowiem zawsze wiedziały, że istnieje coś więcej poza szarą rzeczywistością, a zjawiska takie jak bilokacja, czy projekcja astralna to nie tylko opowieści rodem z filmów fantastycznych.

We wspólnej pracy obie panie połączyły swoje dwa niezwykłe talenty: pani Adamska – Rutkowska wiedzę i znajomość masy badań nad zjawiskami niewyjaśnionymi, natomiast pani Dudzik opisała wszelkie swoje przeżycia związane ze światem duchowym i darami, jakimi obdarzył ją los. Kwantowa rzeczywistość to swoista historia naukowa poświęcona nareszcie nie domysłom czy wiedzy, którą może poznać wyłącznie garstka ludzi, ale prawdziwej nauce, popartej wieloletnimi badaniami takich sław jak m.in. doktor i hipnoterapeuta Michael Newton, czy legenda OOBE Robert Monroe! Co więcej w książce obie autorki zwracają uwagę na te najbardziej fascynujące tematy, które z pewnością zainteresują każdego człowieka, jak hipnotyczne transy w czasie których dane osoby poznawały prawdę na temat  istnienia Boga, kary dla duszy za popełnione winy, niebiańskich krain, czy reinkarnacji. To właśnie dzięki temu rozdziałowi dowiemy się jak jeszcze niewiele wiemy, a nawet jak bardzo jesteśmy oszukiwani – nie tylko przez współczesną naukę, ale także kościół, który rozpala w nas uczucia wstydu i chęci oczyszczenia – nawet za cenę naszego szczęścia. Niezwykle ważną częścią całej pracy są także opowieści z życia wzięte pani Dudzik, która przedstawia nam swoje życie, które od początku było tak paranormalne jak to tylko możliwe: Poznamy więc historie kursu autorki autobusem z przyszłości, niezwykłych przypadków bilokacji które nie raz sprawiły Jej wiele problemów, a nawet opowieści o alternatywnych rzeczywistościach i byciu na własnym pogrzebie…!

Podsumowując: Kwantowa rzeczywistość. Naukowe dowody na istnienie zjawisk paranormalnych to niezwykła książka, łącząca badania naukowe z fascynującymi opowieściami, które choć miejscami mogą brzmieć jak z jakiejś powieści fantastycznej to jednak zawierają w sobie prawdę i otwierają nam oczy na zupełnie inny świat…

Książkę można nabyć w sklepie talizman.pl Kwantowa rzeczywistość 

Wydawnictwo- Studio Astropsychologii

Author: administrator

Share This Post On

Submit a Comment