Recenzja książki: Alexandra Chauran “Rozmowy z bliskimi po Drugiej Stronie. Jak utrzymać kontakt z tymi, którzy odeszli”

Przywoływanie duchów stało się dla nas symbolem grzechu i diabła, który zawsze i bez wyjątku ma ukazywać się pod postacią naszych najbliższych by nas zwodzić i nakłaniać do grzechu. Tymczasem świat duchów nigdy nie jest  taki prosty jak chcielibyśmy przypuszczać, a chory i fobiczny lęk, wpajany nam od dziecka nigdy nie prowadzi do niczego dobrego.

W swojej książce pt. Rozmowy z bliskimi. Po drugie stronie, niejaka czarownica i medium Alexandra Chauran próbuje otworzyć nas w końcu na prawdę i pokazać, że nikt nie ma jednego monopolu na rzeczywistość, a wszelkie dyskusje o demonach i mrocznych skutkach przywoływania duchów prowadzą jedynie do strachu i niewiedzy. Strach przed śmiercią to bez wątpienia, jeden z najpotężniejszych skutków naszej kultury, który sprawia, że stoimy w jednym miejscu i na każde choćby drobne wspomnienie o umieraniu reagujemy paniką – Myślimy sobie o piekle, ogniu, końcu wszystkiego i straszliwym sądzie, który ma czekać każdego z nas. A naprawdę przez to wszystko stajemy się niewolnikami…

Co więcej oprócz obalania strachu przed śmiercią znajdziemy tu oczywiście masę metod, dzięki którym będziemy wstanie komunikować się z drugą stroną. Stąd też, oczywiście  proste opisy stworzenia tabliczki ouija, czy też rytuały przywołania i techniki wróżebne m.in. wykorzystujące wodę i kryształowe kule. Znalazły się tu także metody, dzięki którym nasza rodzina będzie wstanie rozmawiać z nami gdy odejdziemy, a także ciekawy pomysł, mający pokazać bliskim, że naprawdę mają do czynienia z konkretnym duchem, a nie kimś, kto się podszywa. Cała książka jest, oczywiście także okraszona opowieściami i historiami z życia Alexandry, dzięki którym łatwiej i prościej będzie wykorzystywać zaklęcia w praktyce i odegnać wszelkie lęki. Pod koniec czeka nas również dość szokujący rytuał przywołania autorki i opis testamentu życiowego, który musimy przygotować, by nasi bliscy zawsze mogli z nami rozmawiać.

Podsumowując: Książka Rozmowy z bliskimi. Po drugie stronie to naprawdę bardzo interesujący poradnik, ukazujący krok po kroku jak skontaktować się i zrozumieć świat, który wydaje nam się zupełnie nierealny, a czasem nawet pełny grozy i zła.

Książkę można nabyć w sklepie tutaj:

 “Rozmowy z bliskimi po Drugiej Stronie. Jak utrzymać kontakt z tymi, którzy odeszli

WYDAWNICTWO – Studio Astropsychologii 

Author: administrator

Share This Post On

Submit a Comment